Walentynki 2019 

Walentynki, Walentynki... 

 

W Walentynki, ale nie tylko , warto sprawić bliskiej osobie niespodziankę i zrobić dla niej oryginalny prezent, którego nie można kupić. Jedyny, niepowtarzalny.  Stworzony od serca, który będzie miał swoją "duszę" i swoją historię. 

W galeriach poszczególnych technik plastycznych ozdób i dekoracji, w  strefie Inspiracji można znaleźć wenę i natchnienie dla własnych projektów sztuki.  Serdecznie zapraszam do Działu Inspiracje     

Autor proj. i fot. : J&J

 

 

14 lutego 2019

Media Społecznościowe

Kopiując i publikując treści, zdjęcia pamiętaj o podaniu źrodła. Szanuj prace innych.
Dziękuje.
 
( (c)2018-2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
 
 
 

Kilka słów o stronie

Tykwa - pasja uprawy, radość tworzenia. Hobbystyczna strona o tykwie, roślinie tworzącej  zdrewniałe owoce, które po można przekształcić w dekoracje i ozdoby.

Strona  o charakterze hobbystycznym,  poświęcona amatorskiej uprawie oraz obróbce tykwy, roślinie która tworzą zachwycające kształtem zdrewniałe owoce . 

*Nazwa: "Lagenaria" pochodzi od greckiego słowa "Lagenos" oraz łacińskiego słowa "Lagena", co oznacza "butelka". Reasumując, nazwa Lagenaria vulgaris* oznacza "butelkę pospolitą" ("vulgaris" z łaciny "pospolity"), natomiast nazwa Lagenaria siceraria* oznacza "butelkę do picia" ("sicera" z łaciny "naczynie do picia"). A zatem możemy założyć, że oryginalna pełna nazwa tykw, to "tykwa pospolita / butelkowa" - tak to wygląda w mojej ocenie :)

Przydatne informacje

Flag Counter