Magia tykwy - proste i złożone projekty ozdób i dekoracji dla każdego

 

Dzięki wysuszonej tykwie możemy wykonać  wspaniałe prezenty na każdą  okazje.

 

Serdecznie zapraszam do autorskich prezentacji co i jak wykonać krok po kroku  :)

Nie trzeba być profesjonalnym artystą, ani posiadać wyjątkowych talentów do tykwy. Tworzenie w tykwie to świetna zabawa dla każdego !

Mając suchy owoc tykwy można tworzyć wspaniałe dekoracje i ozdoby na każdą okazje. W "Krok po kroku" znajdzie się wiele projektów, które się proste i łatwe w realizacji , jak również bardziej złożone i skomplikowane.

Prezentacja Krok po kroku

"Karmnik dla ptaków"

Prezentacja Krok po kroku: 

"Z biegiem czasu"

Wkrótce kolejne popularne z tykwa.com.pl oraz nowe projekty

Krok po kroku....

Prezentacja Krok po kroku: 

"Choinka"

Media Społecznościowe

Kopiując i publikując treści, zdjęcia pamiętaj o podaniu źrodła. Szanuj prace innych.
Dziękuje.
 
( (c)2018-2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
 
 
 

Kilka słów o stronie

Tykwa - pasja uprawy, radość tworzenia. Hobbystyczna strona o tykwie, roślinie tworzącej  zdrewniałe owoce, które po można przekształcić w dekoracje i ozdoby.

Strona  o charakterze hobbystycznym,  poświęcona amatorskiej uprawie oraz obróbce tykwy, roślinie która tworzą zachwycające kształtem zdrewniałe owoce . 

*Nazwa: "Lagenaria" pochodzi od greckiego słowa "Lagenos" oraz łacińskiego słowa "Lagena", co oznacza "butelka". Reasumując, nazwa Lagenaria vulgaris* oznacza "butelkę pospolitą" ("vulgaris" z łaciny "pospolity"), natomiast nazwa Lagenaria siceraria* oznacza "butelkę do picia" ("sicera" z łaciny "naczynie do picia"). A zatem możemy założyć, że oryginalna pełna nazwa tykw, to "tykwa pospolita / butelkowa" - tak to wygląda w mojej ocenie :)

Przydatne informacje

Flag Counter